Terms Of Use

binance website

Kullanım Şartları

Bu internet sitesinin herhangi bir sayfasına girerek, aşağıda belirtilen şartları kabul etmektesiniz. Aşağıda yer alan şartları kabul etmemeniz halinde, bu internet sitesine erişmeyiniz.

Cnc Ticaret San. web sitesine hoş geldiniz. Bu bölüm, web sitesini ziyaret ettiğinizde, kurumumuzun politikalarını içermektedir.

Her Hakkı Saklıdır ©

İşbu Web sitesi ve tüm sayfaları Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na tabidir ve içeriğine ilişkin her türlü ses, görüntü, yazı içeren bilgi-belge, marka ve her türlü fikri ve sınai haklar ile tüm telif hakları ve diğer fikri ve sınai mülkiyet hakları Cnc Ticaret San.’ye aittir. İşbu web sitesinin yapısı ve içeriği, sitede kullanılan her türlü görsel malzeme Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve Türk Ceza Kanunu kapsamında korunmaktadır.

Sitede yer alan bilgilerin çoğaltılması, başka bir lisana çevrilmesi, saklanması veya işleme tutulması da dahil, Cnc Ticaret San.’nin önceden yazılı iznine tabidir. Bu sebeple işbu sitede yer alan bilgiler Cnc Ticaret San.’nin yazılı izni olmadan hiçbir şekilde, çoğaltılamaz, yayınlanamaz, kopyalanamaz, sunulamaz ve aktarılamaz. Sitenin bütünü veya bir kısmı diğer bir Web sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz.

Cnc Ticaret San.’nin yazılı izni olmadıkça bu internet sitesine link verilmesi yasaktır.

Sorumluluk Muafiyeti
Cnc Ticaret San. bu sitede yer alan bilgilerin tam ve doğru veya sayfaya kesintisiz giriş sağlanacağını garanti etmemektedir. İşbu sitede yer alan beyanlar hukuken taahhüt niteliğinde sayılmayacaktır ve bağlayıcı değildir. Bu bilgilerle üçüncü şahısların haklarının ihlal edilmemesi; mülkiyet, satılabilirlik, belirli bir amaç için uygunluk ve/veya bilgisayar virüsü bulunmamasına ilişkin garantiler dahil ancak bunlarla sınırlı kalmamak kaydıyla, zımnen, açıkça ya da yasal olarak hiçbir garanti vermemektedir.

Bu internet sitesinde yer alan her türlü bilgi ve belge Cnc Ticaret San. tarafından her hangi bir menfaat temin edilmeksizin sadece bilgilendirmek amacı ile sunulmakta olup, doğrulukları ve içerikleri tarafımızca garanti edilmemektedir.

Bu nedenle işbu bilgi ve belgelere dayanılarak yapılan işlemlerden dolayı doğacak doğrudan ve/veya dolaylı her türlü maddi ve manevi zararlar ve masraflardan ve üçüncü kişilerin uğrayabilecekleri zararlardan dolayı Cnc Ticaret San. sorumlu tutulamaz.

Bu internet sitesinin kullanımı sırasında herhangi bir arıza, hata, eksiklik, kesinti, kusur veya nakilde gecikme, bilgisayar virüsü veya hat veya sistem arızası sonucu ortaya çıkan doğrudan ya da dolaylı ortaya çıkan zarar, ziyan ve masraflar da dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere hiçbir zarardan, Cnc Ticaret San. ve/veya çalışanı, bu tür bir zarar olasılığından haberdar edilmiş olsalar dahi, sorumlu olmazlar.

Yasa, kural ve yönetmeliklerin sürekli değişmesi ve elektronik iletişimin doğasında bazı riskler taşıması nedeniyle, özellikle bilgisayar ve serverlarda alınan otomatik ön belleğe alma (cache etme) durumlarında bu sitedeki araçlarda ve bilgilerde gecikmeler, eksiklikler veya yanlışlıklar söz konusu olabilir.

Bu bilgiler doğrultusunda, Cnc Ticaret San., bu sitenin içeriğinde yer alan bilgilerden ve görsel malzemeden kaynaklanabilecek hatalardan, maddi veya manevi zararlardan hiç bir şekil ve surette sorumlu değildir.

Burada yer alan tüm bilgiler önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir. Cnc Ticaret San. dilediği zaman, sitenin herhangi bir bölümünü iptal edebilir, değiştirebilir, haber vermeksizin sitedeki bazı özellikleri veya bilgileri veya sitenin bazı bölümlerine erişimi sınırlandırabilir.

Cnc Ticaret San., web sitesinin virüs koruması önlemlerini almış olmakla birlikte, bu konuda bir garanti vermemektedir. Herhangi bir bilgiyi, uygulamayı, görseli vb. materyali indirmeden önce virüslerden korunma konusunda gerekli önlemlerin alınması tavsiye edilir.

Ziyaretçi Bilgileri
Sitemiz herhangi bir kişisel bilgi verilmeden de ziyaret edilebilir incelenebilir. Sitemize kişisel bilgi girişi yapılması durumunda, ziyaretçilere ait bilgiler Cnc Ticaret San. tarafından güvenli biçimde saklanmaktadır.

Cnc Ticaret San. Web sitesinde yer alan web sayfalarına ilişkin tüm haklar saklıdır. ©

Terms Of Use

By accessing any pages of this website you acknowledge that you accept and agree to be bound by the terms and conditions that follow. If you do not agree to follow and be bound by these terms and conditions please do not access this website.

Welcome to Cnc Ticaret Co. website. This section includes the policies of Cnc Ticaret Co. on your access to this website.

All Rights Reserved ©

This website and all its pages are subject to Law of Intellectual Property Rights and all information and documents including visual, audio, written materials, trademarks, intellectual and patent rights, all copyrights and all other intellectual and patent rights are owned by Cnc Ticaret Co. All rights in the pages, site content and arrangement, and all kinds of visual and audio materials are herein protected by Law of Intellectual Property Rights and Turkish Penal Code.

Copying, translating, storing and processing any site content is subject to the prior authorization in writing by Cnc Ticaret Co. Therefore users are prohibited from copying, publishing, reproducing, displaying, and transmitting any site content without written consent of Cnc Ticaret Co. The whole or a part of the site may not be used on another website without permission.

You are not permitted to link directly to this website without prior written authorization of Cnc Ticaret Co.

No Liability

Cnc Ticaret Co. does not warrant the adequacy and accuracy or completeness of any information on this site, and uninterrupted service of any pages. Statements contained in this site shall not bear any legal commitments and are not binding. No implicit, explicit, or legal guarantee or statement shall be given by us, including but not limited to property, salability, and adequacy for a specific objective regarding the information contained herein; we do not represent or warrant that such information shall not violate any right of third party, and that no viruses shall be transmitted to your computer system.

All kinds of information and document in this website are intended for informational purposes only and do not provide any advantages. Cnc Ticaret Co. does not warrant the accuracy and content of such information and documents.

Therefore, Cnc Ticaret Co. expressly disclaims any liability for any direct or indirect damages and costs, or any third party damages arising out of or in any way connected with the information and documents therein.

Cnc Ticaret Co. and/or personnel do not accept any liability for direct or indirect losses, damages and costs including but not limited to failures, errors, omissions in using this site, delay in transfer, computer viruses or line faults and system failures even if they have been notified of such damage possibility.

In accordance with the information herein, Cnc Ticaret Co. shall, on no condition, be responsible or liable for failures and pecuniary or non-pecuniary losses arising out of or in any way connected with the information and visual material contained in this website.

All information on this site is subject to change without prior notice. Cnc Ticaret Co. may cancel, change, or limit some features and information or access to some pages of the site any time without notice.

While Cnc Ticaret Co. uses reasonable efforts to protect this website against viruses, we do not warrant anything in respect thereof. We recommend you provide necessary anti-virus protection prior to downloading any information, applications, visuals, or similar materials.

Visitor Information

Our website may be visited without providing any personal information. Cnc Ticaret Co. collects the data of visitors only if these are related to the web site usage. Name, surname, e-mail address of visitors are protected as data only if they input these info. Cnc Ticaret Co. is committed to safeguarding the collected personal information.

What informations does Cnc Ticaret Co. collect about visitors?

Cnc Ticaret Co. collects date and time of day of the access our website, time zone, screen resolution, browser type, browser language, the Internet Protocol (IP) address of the computer you are using, number of hits, the pages visited, length of user session and anonymous aggregate reports regarding visitor interactions.

Visitor interaction reports (total click report, mouse interaction, visitors browser sessions and total activity reports) are obtained without using cookies. Cnc Ticaret Co.’s goal in collecting information is only for following the usage of the web site about visitors; not for obtaining personal datas.

This Terms of Use may be modified from time to time to comply with applicable laws, or to reflect our updated business practises, without prior notice. Please check this page periodically for any changes.

All rights regarding the pages contained in Cnc Ticaret Co. website are reserved. ©